Наші новини

Ми раді запропонувати Вам повний спектр теплоізоляційних матеріалів для будівництва
07
2019
серпня
Металлочерепица и ее разнообразие
Одним из распространенных кровельных материалов является металлочерепица. Она долговечная, надежная. Подходит для зданий различного типа. Разнообразие профилей и расцветок позволяют создавать привлекательный экстерьер строений.
06
2019
серпня
Огнезащита. Способы обезопасить дом от огня
При строительстве, обустройстве, отделке частного дома обязательной является огнезащита конструкций. Для этого нужно использовать специализированные материалы, покрытия, устойчивые к возгоранию. Ведь предотвратить пожар намного проще, чем бороться с ним и последствиями огня.
31
2019
липня
Пароизоляционная пленка и ее параметры
При обустройстве зданий используются разнообразные строительные материалы. Незаменимым является пароизоляционная пленка. Ее назначение – препятствовать проникновению пара, влаги в конструкции здания изнутри.
31
2019
липня
Продукция компании Акваизол
Среди представленных на строительном рынке Украины битумно-полимерных материалов особо выделяется продукция Акваизол. Она заслужила доверие владельцев частных домов и ведущих строительных корпораций страны.
04
2019
липня
V Международная конференция. Итоги
Развитие строительной отрасли приводит к появлению новых материалов. Например, стоит выделить полимеры в теплоизоляции. Они обеспечивают отличный микроклимат в помещении в любое время года. Правильный монтаж гарантирует снижение затрат на обогрев здания.
01
2019
липня
Геотекстиль и его параметры.
Во многих отраслях строительства и обустройства территорий используется относительно новый материал – геотекстиль. Основные характеристики – долговечность, практичность, универсальность и приемлемая цена.
01
2019
липня
Продукция ICOPAL и её характеристики
На рынке строительных материалов особым спросом пользуется продукция ICOPAL. Это датский завод, специализирующийся на изготовлении элементов для кровли. В частности, полимерных мембран.
27
2019
червня
Наплавляемые материалы. Все тонкости выбора
При обустройстве и ремонте кровель принято использовать различные покрытия. Незаменимыми являются наплавляемые материалы. Они – в подавляющем большинстве случаев – представлены в рулонах.
29
2019
березня
Делаем капитальный ремонт. Без каких материалов не обойтись
Капитальный ремонт требует солидных затрат. Но они будут оправданы, если правильно подойти к процессу и выбору материалов. Дабы достичь нужного результата, ни в коем случае нельзя экономить. Иначе спустя некоторое время придется снова вкладывать деньги в обустройство жилища.
29
2019
січня
Базальтові плити ROCKTON
Базальтові плити ROCKTON використовуються для звуко- та теплоізоляції багатошарових стін, мансард, підлог або перекриттів з використанням балок. Це звукопоглинальні панелі, які виготовляються з кам'яної вати вищого класу з оптимальною щільністю 50 кг / м3.
09
2019
січня
Теплоізоляція K-FLEX ST: докладний опис від історії до монтажу
Продукція, що випускається італійською компанією теплоізоляція K-FLEX ST є зручним і надійне покриття. Воно дозволяє забезпечити повноцінний захист трубопроводів різного типу від втрат тепла. Виготовляється матеріал зі спіненого каучуку.
03
2019
січня
Vels вітає з Новим роком!
2018 рік був продуктивним і багатим на різні події. Команда компанії "Vels" працювала в повну силу і викладалася на 100%, щоб наші клієнти та партнери відчували себе комфортно і надійно. Ми максимально розширили спектр послуг, забезпечили вигідні умови для співпраці. Але на цьому "Vels" не зупиниться, в новому 2019 році, ми продовжимо розвиватися і вдосконалюватися, прагнути до нових вершин і досягнень.
06
2018
грудня
Купити бітумну черепицю. Продукція «Акваізол»
Готуй сани влітку, а дах ... взимку? Не зовсім. У зимовий період здійснюється підбір матеріалу, а його монтаж виконується в теплу пору року. Для ремонту покрівлі рекомендуємо купити бітумну черепицю. Це м'яке покриття, що характеризується рядом переваг.
22
2018
листопада
Вибір похилоутворюючого шару при проектуванні плоских покрівель
Питання вибору матеріалу похилоутворюючого шару при проектуванні плоских (малоуклонних) покрівель
22
2018
листопада
Купити утеплювач: як вибрати підходящий варіант?
Для забезпечення оптимального мікроклімату в будинку і економії на енергоресурсах рекомендується купити утеплювач і обробити їм стіни, покрівлю. Правильно підібране покриття дозволить вам зігрітися навіть у найлютіші морози. Та й влітку в будинку збережеться прохолода.
14
2018
листопада
Продукція компанії K-FLEX
Продовжуємо огляд компаній, представлених на українському ринку теплоізоляційних матеріалів. Сьогодні під наш «приціл» потрапила продукція K-FLEX, що випускається відомим італійським виробником. Нагадаємо, раніше ми докладно описали, що представляє собою продукція Rockwool - розроблені датською компанією плити з базальтової кам'яної вати.
08
2018
листопада
Продукція компанії WALRAVEN
Представлена на українському ринку будівельних матеріалів продукція WALRAVEN застосовується при монтажі різних комунікацій. Її використання дозволяє спростити процес прокладки трубопроводів, установки окремих видів устаткування. У цій статті ми докладніше розглянемо всі особливості даних виробів.
05
2018
листопада
Продукція компанії Rockwool
Представлена на українському ринку будівельних та оздоблювальних матеріалів продукція Rockwool має великий попит. Чим зумовлена така популярність? Про це поговоримо нижче!