Теплоізоляція для підрядників

Для підрядних організацій ми готові надати розрахунки товщини ізоляції, виконані у відповідності з усіма діючими нормами.

Розрахунки виконуються за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення фахівцями нашої компанії.

Так само ми готові надати розрахунок і розкладки кількості необхідного матеріалу. Ми виконуємо розрахунок як ізоляції високотемпературних мереж, резервуарів так і обладнання, так і низькотемпературної розводки і обладнання. Так само ми виконуємо розрахунки будівельної ізоляції, обшивки, покрівельного матеріалу і ПВХ-мембрани. Ми готові надати готові рішення по вузлах будь-якої складності виконання.

Фахівці нашої компанії виконували розрахунок і підбір матеріалу для підприємств енергетичної, металургійної, хімічної, харчової промисловості, а так само для торгових центрів, будівель соціального та адміністративного призначення, житлових будинків і приватних домоволодінь.

Так само фахівці нашої компанії можуть виконати візуалізацію фасадного матеріалу з використанням сучасних систем 3D моделювання.

Читайте ще

Ми раді запропонувати Вам повний спектр теплоізоляційних матеріалів для будівництва
07
2019
серпня
Металлочерепица и ее разнообразие
Одним из распространенных кровельных материалов является металлочерепица. Она долговечная, надежная. Подходит для зданий различного типа. Разнообразие профилей и расцветок позволяют создавать привлекательный экстерьер строений.
06
2019
серпня
Огнезащита. Способы обезопасить дом от огня
При строительстве, обустройстве, отделке частного дома обязательной является огнезащита конструкций. Для этого нужно использовать специализированные материалы, покрытия, устойчивые к возгоранию. Ведь предотвратить пожар намного проще, чем бороться с ним и последствиями огня.
31
2019
липня
Пароизоляционная пленка и ее параметры
При обустройстве зданий используются разнообразные строительные материалы. Незаменимым является пароизоляционная пленка. Ее назначение – препятствовать проникновению пара, влаги в конструкции здания изнутри.