Комплексні рішення теплоізоляції та вогнезахисту

Комплексні рішення теплоізоляції та вогнезахисту

В умовах зростання цін на енергоносії питання теплоізоляції стало актуальним для широких кіл населення України. Питання підбору ізоляції і розробки конструктиву вимагає комплексного і професійного підходу. За час роботи співробітники нашої компанії накопичили дуже великий досвід в питаннях розробки і реалізації відповідних рішень.

Ми готові не тільки правильно підібрати матеріал і товщину ізоляції відповідно до діючих стандартів і норм, а також до конкретних технічних умовам, а й запропонувати правильні і технологічні рішення по монтажу даного матеріалу.

Наша компанія володіє не тільки кваліфікованими співробітниками, але і професійним програмним забезпеченням, яке дозволяє автоматизувати розрахунок і надати оптимальне технічне рішення для ізоляції конструкцій будь-якої складності і призначення.

За роки роботи ми забезпечили розробку рішень по теплоізоляції торгівельних центрів, житлових будинків, промислових підприємств, адміністративних будівель, приватних домоволодінь.

При розробці рішень по теплоізоляції слід враховувати безліч факторів, таких як необхідний опір теплопередачі, властивість матеріалів, санітарно-гігієнічні норми, пожежні вимоги, вимоги до довговічності конструкції. Далеко не всі ці чинники можна врахувати, не маючи відповідного досвіду і знань. Неправильний вибір рішення теплоізоляції може призвести до передчасного руйнування конструкції, відмови технологічного обладнання та передчасної заміни матеріалу, що може привести до значних витрат на реконструкцію та заміну технологічного обладнання.

Так само актуальним питанням є питання вогневого захисту конструкцій і технологічного обладнання. При виборі відповідних рішень часто залишають без уваги питання довговічності матеріалу, теплоізоляції і акустичної, та  віброізоляції, ці питання вирішуються окремо, що веде до застосування нетехнологічних рішень і відповідно збільшення вартості матеріалів і робіт, а так само збільшення термінів будівництва. При розробці рішень з вогнезахисту ми пропонуємо тільки технологічні конструктиви, які забезпечують комплексний підхід до вирішення поставлених завдань, що дозволяє зекономити як гроші, так і час.

Читайте ще

Ми раді запропонувати Вам повний спектр теплоізоляційних матеріалів для будівництва
07
2019
серпня
Металлочерепица и ее разнообразие
Одним из распространенных кровельных материалов является металлочерепица. Она долговечная, надежная. Подходит для зданий различного типа. Разнообразие профилей и расцветок позволяют создавать привлекательный экстерьер строений.
06
2019
серпня
Огнезащита. Способы обезопасить дом от огня
При строительстве, обустройстве, отделке частного дома обязательной является огнезащита конструкций. Для этого нужно использовать специализированные материалы, покрытия, устойчивые к возгоранию. Ведь предотвратить пожар намного проще, чем бороться с ним и последствиями огня.
31
2019
липня
Пароизоляционная пленка и ее параметры
При обустройстве зданий используются разнообразные строительные материалы. Незаменимым является пароизоляционная пленка. Ее назначение – препятствовать проникновению пара, влаги в конструкции здания изнутри.