FAQ - відповіді на Ваші питання

Відмінність ізоляцій зі спіненого каучуку і ВСП-го поліетилену?

 

Ізоляція зі спіненого каучуку використовується в основному для систем ПРОМХОЛОД, систем чиллер-фанкойл, повітропроводів та інших холодних систем. Ізоляція зі спіненого поліетилену використовується в основному для опалення, каналізації, холодної і гарячої води.

Чому ПВХ-мембрану монтують в один шар?

 

Так як ПВХ мембрана зварюється тільки на швах гарячим повітрям, не має сенсу монтувати її в кілька шарів. Крім того ПВХ-мембрана значно міцніше бітумних матеріалів.

Чи потрібно покривати клеєм трубу до монтажу ізоляції?

Якщо мова йде про систему холоду, то так. Так як потрібно забезпечити щільне прилягання ізоляції до труби, щоб уникнути утворення повітряних кишень і появи конденсату.

Чому для ізольованих труб потрібно застосовувати термохомути?

На відміну від звичайних хомутів, що вмонтовуються поверх ізоляції, термохомут перешкоджає стисненню ізоляції і виникнення теплових пробоїв на трубі.

Звукоізоляція - це завжди дорого?

Це поширений міф. При правильному проектуванні конструкцій та врахуванні особливостей звукоізоляції на етапі проектування або до початку ремонту, вартість ефективної шумоізоляції не перевищить 5-15% вартості загального конструктиву. Іноді незначні за вартістю нюанси дозволяють досягти приголомшливого ефекту.

Як підібрати шумоізоляцію?

Підбір шумоізоляції можна виконати, використовуючи стандартні рішення, однак для економії грошей і досягнення максимального результату краще звернутися до наших фахівців, які допоможуть Вам правильно скомбінувати полімерні і волокнисті матеріалу і погасити саме ті шуми, які Вас турбують.

Чи можна використовувати K-Flex для шумоізоляції?

 

У K-Flex є спеціалізована лінійка звукоизолирующих матеріалів K-Fonic. Це високоефективні акустичні матеріали з каучуку і поліетилену.

Чим відрізняється базальтова вата від скловати?

 

Сировина для виготовлення базальтової вати - камінь діабаз, сировина для виготовлення скловати - пісок і бите скло. Завдяки цьому, а так само більш високій температурі плавлення сировини базальтова вата забезпечує більш високі фізико-механічні характеристики і довговічніша, ніж скловата.

Чи є ROCKWOOL екологічним матеріалом?

 

Продукція ROCKWOOL відповідає чинним укріанскім гігієнічним нормам, що підтверджено відповідними сертифікатами. Крім того, ROCKWOOL має знак Eco Green Material, що говорить про безпеку матеріалу для людини і його повної біорозчинності.

Звідки матеріали ROCKWOOL поставляються в Україну?

Матеріали ROCKWOOL поставляються в Україну з заводів, розташованих на території Польщі і Чехії. З інших заводів можуть поставлятися специфічні матеріали за погодженням з клієнтом.

Який термін служби вати ROCKWOOL?

 

Термін служби всіх загальнобудівельних матеріалів ROCKWOOL - не менше 50 років. Даний параметр підтверджений відповідними випробуваннями.

Чи забезпечує ROCKWOOL звукоізоляцію?

Так. Будь-який матеріал з гами ROCKWOOL забезпечує поглинання акустичних і ударних шумів, проте для найбільш ефективної звукоізоляції варто вибирати спеціалізовані акустичні плити з гами ROCKWOOL.

Що таке паропроникливість утеплювача?

Це здатність вати пропускати водяну пару уникаючи конденсації на поверхні або всередині утеплювача. Даний параметр дає змогу подовжити термін служби конструкції і забезпечити комфорт в приміщенні.

Що таке двощільні плити?

Це плити, що складаються з двох шарів вати. Верхній щільний шар служить для сприйняття і розподілу механічних навантажень, а нижній, більш м'який, забезпечує ефективну теплоізоляцію.

Що таке щільність вати?

Щільність вати - це маса 1 м3 матеріалу. Даний параметр впливає на фізико-механічні характеристики матеріалу. Однак для вибору матеріалу даний параметр не є визначальним, варто вибирати матеріал слідуючи, перш за все, з рекомендаціями виробника.

Навіщо потрібна теплоізоляція?

Застосування спеціалізованих теплоізоляційних матеріалів - найбільш ефективний і економічно виправданий шлях знизити тепловтрати будівлі. Для прикладу 5 см теплоізоляції ROCKWOOL з теплотехніки рівні 500 мм силікатної цегли.

ROCKWOOL - це базальтова чи мінеральна вата?

 

Мінеральна вата - це група волокнистих матеріалів, в яку входять базальтова вата, скловата, шлаковата, керамовата. Базальтова вата - це вата, виготовлена ​​на основі базальтових порід. Однак традиційно базальтової ватою називають, зокрема, вату, виготовлену на основі базальту, а мінеральної - скло і шлаковату.

Що виробляє ROCKWOOL?

Компанія ROCKWOOL виробляє величезний спектр матеріалів на основі базальтового волокна. Основний напрямок діяльності компанії - це виробництво базальтової теплоізоляції.