06.12.2018

Купити бітумну черепицю. Продукція «Акваізол»

Купити бітумну черепицю. Продукція «Акваізол»

Бітумна продукція являє собою багатошаровий матеріал. Нижня частина - стеклохолст, на який наноситься шар бітуму і грануляту. Зі зворотного боку полотно покритий клеїть складом. Завдяки кільком шарам виріб добре кріпиться і має масу позитивних характеристик.

У цій статті розглянемо докладніше всі особливості матеріалу, а також розповімо, чому продукція «Акваізол», харківського заводу, є ідеальним вибором.

Основні переваги бітумної черепиці


Якісні характеристики матеріалу виділяють його на тлі інших покриттів. Зокрема, слід відзначити:

 • довговічність;
 • оригінальність і різноманітність кольорів;
 • стійкість до негативного впливу кліматичних умов (морозу, жарі, опадам, перепаду температур);
 • відсутність корозії, гниття;
 • простота монтажу;
 • чудові гідроізоляційні властивості.

Використовуючи продукцію з бітуму для покриття будинку, ви забезпечите захист будови на довгі роки. Укладання не вимагає особливих навичок і не займає багато часу.

Бітумна черепиця і її різні види: що представлено на профільному ринку
На ринку будівельних матеріалів широко представлена ​​бітумна черепиця. Однак у кожного виробника свої особливості виготовлення покриття. Розглянемо всі можливі варіанти і відмінності, щоб ви могли зробити вірний вибір

Купить битумную черепицу. Продукция «Акваизол»

1. Кількість шарів

Одношарове покриття - оптимальне по поєднанню ціни і якості. Воно відносно легке, а тому його можна використовувати навіть без додаткового зміцнення фундаменту будівлі.

Є і двошарове покриття - воно рекомендовано для регіонів з особливими кліматичними умовами:

 • з високим рівнем вологості і частими дощами;
 • з сильними морозами;
 • з постійним сонці.

Основа - стеклохолст. З одного, нижній, сторони на нього наноситься клейове покриття, що забезпечує простий монтаж. З верхньої сторони - бітумне сировину і кам'яна гранульована крихта.

2. Тип кам'яної крихти

На неї покладено відразу дві функції:

 • захист від негативного зовнішнього впливу будь-якого типу;
 • фарбування в певний колір.

Гранулят отримують з пофарбованого базальту або сланцю. Встановлено, що сланцевий гранулят покриває бітум щільніше, а тому набагато ефективніше захищає від зовнішнього впливу.

3. Бітум

Прийнято використовувати два види бітуму:

модифікований - його розробили і частіше використовували в європейських країнах;

окислений (або класичний) - є американським стандартом.

Перший з'явився на профільному ринку відносно недавно, але швидко став завойовувати популярність. Сьогодні він використовується практично на рівних з окисленим.

У модифікованого покриття є ряд переваг - у нього тривалий термін служби, що обумовлено особливістю обробки. Крім того, він практично ніяк не реагує на негативний вплив навколишнього середовища.

4. Вага

На масу покриття впливає кількість і товщина шарів. Однак саме на вагу слід орієнтуватися в першу чергу. Оскільки від нього залежить, чи витримає будівля і фундамент масу даху.

5. Візуальні особливості

До них відносяться - форма і колір. Тут - все індивідуально. Кому що подобається. Природно, в залежності від особливостей екстер'єру будівлі.

Колірна гамма у всіх виробників різна - кожен з них розробляє свої кольори. Форма також може бути різною, залежно від особливостей нарезочной машини. Виділяються плитки такої форми:

 • хвиля;
 • ромб;
 • прямокутник;
 • бджолині соти;
 • та ін.

Зверніть увагу! Як вже говорилося - необхідно враховувати екстер'єр будівлі. Щоб домогтися гармонійного поєднання стін, покрівлі, інших елементів зовнішньої обробки, обов'язково враховуйте всі деталі, якщо вирішили купити бітумну черепицю.

Якщо не можете зорієнтуватися самі в різноманітності вибору, зверніться за допомогою до фахівців. Вони нададуть точну інформацію про різні виробниках.

Металочерепиця або бітумна черепиця: порівнюємо два популярних покрівельних матеріалу


Крім бітумної черепиці на ринку покрівельних матеріалів користується популярністю металочерепиця. Однак вона програє м'якому покриттю за багатьма параметрами.

1. Звукоізоляція

У вироби з металу вкрай низькі показники звукоізоляції. Адже метал відмінно проводить звук. Тому навіть не дуже сильний дощ наповнить ваш будинок шумом.

Частково впоратися з проблемою допоможе спеціальний додатковий полімерний шар. Однак він лише злегка зменшує інтенсивність шуму.

А ось м'яка покрівля з бітуму взагалі безшумна. Вона не проводить звук і навіть здатна глушити його.

2. Теплоізоляція

За цим параметром продукція з металу програє не так сильно. Оскільки обидва покриття вимагають обов'язкового використання шару утеплювального матеріалу.

Однак бітумні вироби все-таки трохи виграють - адже вони не проводять тепло. Чого не скажеш про метал.

3. Захист від грози

Металочерепиця проводить електрику. Тому обов'язково потрібно передбачити створення якісного, надійного громовідводу.

4. Тип покрівель

І знову бітумна черепиця виявляється попереду. Адже вона підходить для покриттів будь-якого типу - в тому числі, куполів, «ламаних» дахів. Металочерепиця призначена лише для плоских і рівних скатів.

5. Опірність ультрафіолету

Якщо матеріали якісні, то обидва види покриття добре протистоять ультрафіолетового впливу, практично не вигоряють. Навіть металева покрівля, нагріваючись під прямими сонячними променями, зберігає свою первозданну структуру.

М'яке бітумне покриття має деяке обмеження - по ньому в спеку ходити заборонено, тому що це може привести до порушення структуру, пошкоджень. Тому обов'язково необхідно передбачити сходи.

6. Термін служби

Термін служби і тих, і інших матеріалів може досягати 50-ти років. Але потрібно бути уважними при виборі - деякі виробники вказують, що їх продукція прослужить до 10-ти років.

7. Візуальне оформлення

Тут обидва покриття практично рівнозначні. Виробники використовують безліч кольорів і відтінків для оформлення. Однак у бітумної черепиці є перевага - можливість створення мозаїчного малюнка з деталей різних тонів.

Продукція «Акваізол»


Якщо потрібно купити бітумну черепицю, зробити вибір не так просто. Її виробництвом займається багато компаній. Як українських, так і європейських. Однак ми впевнені - краще, ніж продукція виробника «Акваізол», на вітчизняному ринку немає.

Завод «Акваізол» був заснований в 1998 році, спочатку спеціалізувався на виробництві євроруберойду. Через шість років організовано виробництво бітумної черепиці.

Вся продукція компанії відповідає прийнятим стандартам якості. Характеристики виробів були підтверджені під час досліджень. Вони довели, що покриття здатні служити максимально довго в умовах мінливого українського клімату.

Зверніть увагу! Всі моделі покриттів пройшли сертифікацію і відповідають нормам Державного стандарту України Б В.2.7-101-2000.

Купить битумную черепицу. Продукция «Акваизол»

Продукція «Акваізол»: переваги бітумних покриттів українського виробництва

М'яка черепиця виробляється на заводі в Харкові. В даний час покриття є найбільш популярним в країні, що зумовлено його чудовими експлуатаційними властивостями і технічними характеристиками.

При виготовленні бітумних покриттів застосовуються лише перевірені матеріали, ретельно відібрана сировина, що відповідає всім стандартам. На кожному етапі виробництва передбачений строгий контроль. Завдяки чому виготовляються покрівельні матеріали європейського рівня.

Виробництво передбачає застосування інноваційних технологій. Хоча на заводі також продовжують працювати над новими ідеями, що дозволить ще більше підвищити якість покрівельних матеріалів і знизити їх собівартість.

Купити бітумну черепицю - зробити правильний вибір. Адже така продукція добре підходить для покрівель різного типу: як нових будинків, так і будівель, на яких проводиться ремонт і реконструкція. Покриття використовується для:

 • приватних будинків;
 • торгових приміщень;
 • ресторанів, кафе;
 • невеликих альтанок;
 • та інших будівель.

В тому числі, якщо мова йде про дахах з незвичайною формою, складною конструкцією. Продукція «Акваізол» відрізняється такими позитивними характеристиками:

 • дозволяє підвищити звукоізоляцію, в будинку практично не чути шуму від опадів;
 • не потрібно фарбувати і покривати іншими лакофарбовими матеріалами;
 • стійкість до негативного зовнішнього впливу, в черепиці не заводяться мікроорганізми, не виникає мох, грибки;
 • відмінні антикорозійні характеристики;
 • не заводяться гнильні бактерії, цвіль;
 • не проводить електрику - тому немає необхідності облаштовувати громовідвід.
 • Зверніть увагу! Оскільки кожен окремий елемент можна легко замінити, не виникає проблем з ремонтом покрівлі, якщо раптом частина покриття буде пошкоджено.

Окремо варто відзначити особливості монтажу - для нього не потрібні спеціалізовані інструменти. Сам процес укладання проходить швидко.

Поставки покрівельних матеріалів компанією «Вельс»


Якщо вам потрібно купити бітумну черепицю, звертайтеся в нашу компанію. Ми є офіційним представником заводу-виготовлювача. Це гарантує справжність всієї продукції, її високу якість і прийнятні ціни. За запитом клієнтів готові надати сертифікати відповідності.

Поставки здійснюються в усі регіони України з найближчого до замовника складського пункту компанії «Вельс». Консультанти допоможуть розрахувати необхідну кількість матеріалу і забезпечать його оперативну доставку.

Ми працюємо на профільному ринку більше 10 років і за цей час завоювали довіру тисяч клієнтів з усієї країни. Телефонуйте прямо зараз і консультанти підберуть матеріал, спираючись на ефективність, довговічність продукції та бюджет замовника.

 

 

 

Читайте ще

Ми раді запропонувати Вам повний спектр теплоізоляційних матеріалів для будівництва
29
2019
січня
Базальтові плити ROCKTON
Базальтові плити ROCKTON використовуються для звуко- та теплоізоляції багатошарових стін, мансард, підлог або перекриттів з використанням балок. Це звукопоглинальні панелі, які виготовляються з кам'яної вати вищого класу з оптимальною щільністю 50 кг / м3.
09
2019
січня
Теплоізоляція K-FLEX ST: докладний опис від історії до монтажу
Продукція, що випускається італійською компанією теплоізоляція K-FLEX ST є зручним і надійне покриття. Воно дозволяє забезпечити повноцінний захист трубопроводів різного типу від втрат тепла. Виготовляється матеріал зі спіненого каучуку.
03
2019
січня
Vels вітає з Новим роком!
2018 рік був продуктивним і багатим на різні події. Команда компанії "Vels" працювала в повну силу і викладалася на 100%, щоб наші клієнти та партнери відчували себе комфортно і надійно. Ми максимально розширили спектр послуг, забезпечили вигідні умови для співпраці. Але на цьому "Vels" не зупиниться, в новому 2019 році, ми продовжимо розвиватися і вдосконалюватися, прагнути до нових вершин і досягнень.