Теплоізоляція для підрядників

Теплоізоляція для підрядників

Для підрядних організацій ми готові надати розрахунки товщини ізоляції, виконані у відповідності з усіма діючими нормами.

Розрахунки виконуються за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення фахівцями нашої компанії.

Так само ми готові надати розрахунок і розкладки кількості необхідного матеріалу. Ми виконуємо розрахунок як ізоляції високотемпературних мереж, резервуарів так і обладнання, так і низькотемпературної розводки і обладнання. Так само ми виконуємо розрахунки будівельної ізоляції, обшивки, покрівельного матеріалу і ПВХ-мембрани. Ми готові надати готові рішення по вузлах будь-якої складності виконання.

Фахівці нашої компанії виконували розрахунок і підбір матеріалу для підприємств енергетичної, металургійної, хімічної, харчової промисловості, а так само для торгових центрів, будівель соціального та адміністративного призначення, житлових будинків і приватних домоволодінь.

Так само фахівці нашої компанії можуть виконати візуалізацію фасадного матеріалу з використанням сучасних систем 3D моделювання.

Читайте ще

Ми раді запропонувати Вам повний спектр теплоізоляційних матеріалів для будівництва
29
2019
січня
Базальтові плити ROCKTON
Базальтові плити ROCKTON використовуються для звуко- та теплоізоляції багатошарових стін, мансард, підлог або перекриттів з використанням балок. Це звукопоглинальні панелі, які виготовляються з кам'яної вати вищого класу з оптимальною щільністю 50 кг / м3.
09
2019
січня
Теплоізоляція K-FLEX ST: докладний опис від історії до монтажу
Продукція, що випускається італійською компанією теплоізоляція K-FLEX ST є зручним і надійне покриття. Воно дозволяє забезпечити повноцінний захист трубопроводів різного типу від втрат тепла. Виготовляється матеріал зі спіненого каучуку.
03
2019
січня
Vels вітає з Новим роком!
2018 рік був продуктивним і багатим на різні події. Команда компанії "Vels" працювала в повну силу і викладалася на 100%, щоб наші клієнти та партнери відчували себе комфортно і надійно. Ми максимально розширили спектр послуг, забезпечили вигідні умови для співпраці. Але на цьому "Vels" не зупиниться, в новому 2019 році, ми продовжимо розвиватися і вдосконалюватися, прагнути до нових вершин і досягнень.