Теплоізоляція для будинку

Теплоізоляція для будинку

Для дому та квартири

В умовах зростання цін на енергоносії питання теплоізоляції стало актуальним для широких кіл населення України. При будівництві будинків варто заздалегідь подумати про опалення та кондиціонування приміщень. Найчастіше в нашій країні при проектуванні будинків не використовують комплексний підхід, що забезпечує енергоефективність будівлі, вибір теплоізоляції здійснюється за рекомендацією знайомих, будівельників і т.д. На жаль такий підхід часто призводить до того, що окремі конструкції утеплюються надлишково, коли як інші утеплюються недостатньо або не ізолюйте зовсім Ми пропонуємо комплексний підхід до теплоізоляції, який дозволить, мінімізувати тепловтрати і зробити це з мінімізацією витрат.


Для теплоізоляції скатних покрівель ми пропонуємо застосовувати такі матеріали ROCKWOOL Multirock, Rockmin, Rockmin Plus, Superrock. При цьому потрібно враховувати, що дані матеріали мають різну теплопровідність і тому для отримання необхідного коефіцієнта опору теплопередачі потрібно застосовувати різні товщини даних матеріалів. Саме тому завдання підбору матеріалів повинні вирішувати професіонали, так як потрібно враховувати висоту крокв, методику монтажу покрівельного матеріалу і утеплювача.

Для пароізоляції і гідроізоляції ми рекомендуємо застосовувати мембрани Strotex виробництва концерну Foliarex. Пароізоляцію слід здійснювати армованої плівкою Strotex PL110, яка монтується з внутрішньої сторони теплоізоляційного пирога. Із зовнішнього боку пирога теплоізоляції ми рекомендуємо застосовувати супердифузійну мембрану Strotex Basic 1300.

При розробці рішення по ізоляції зовнішніх стін слід перш за все враховувати метод зовнішньої обробки фасаду. Конструктив фасаду можна розділити на вентильований фасад (сайдинг, керамограніт, композитна панель, фіброцементна панель і т. Д.), Тришарова кладка, штукатурний фасад.

Для теплової ізоляції провітрюватись фасаду ми пропонуємо застосовувати такі матеріали, як ROCKWOOL Superrock, Rockton, Wentirock Max. При цьому потрібно враховувати висоту фасаду, наявність ветроизоляции, прозорість фасаду. Для фасадів невеликої висоти варто застосовувати ROCKWOOL Superrock і Rockton

Для тришарової кладки ми пропонуємо застосовувати матеріали ROCKWOOL Rockton, Wentirock Max. При виборі матеріалу для тришарової кладки насамперед слід враховувати методику кріплення матеріалу і доступ повітря. ROCKWOOL Rockton спеціально розроблений для застосування у відповідній конструкції і дозволяє при високих теплотехнічних характеристиках мінімізувати витрати на теплоізоляцію. Однак при наявності доступу повітря і висоті фасаду більше 12 м ми рекомендуємо застосовувати ROCKWOOL Wentirock Max, так як фасад таким чином перетворюється в вентильований з істотним доступом вологи на поверхні ізоляції.

Для тонкоштукатурного фасаду пропонуємо застосовувати матеріали ROCKWOOL Frontrock Max E, Rockfasad, Frontrock S. При цьому потрібно враховувати товщину матеріалу. Найбільш зручним в експлуатації, монтажі та енергоефективним є Двухплотностние матеріал ROCKWOOL Frontrock Max E. Даний матеріал має запатентовану Двухплотностние структуру, при цьому зовнішній шар дозволяє ефективно сприймати механічні навантаження, а внутрішній забезпечує ефективну теплоізоляцію. Однак при товщині 60 і нижче варто використовувати матеріали Rockfasad і Frontrock S.

Конструкції теплоізоляції підлог і перекриттів можна глобально розділити на ненавантажуваних конструкції із застосуванням лаг і конструкції із застосуванням стяжки по ізоляції. Кожна з даних конструкцій має свої переваги і недоліки. Підбір конструкції слід здійснювати виходячи з конкретних завдань та вимог.

Для підлог і перекриттів на лагах ми рекомендуємо застосовувати легкі матеріали ROCKWOOL Rockmin, Rockmin Plus, Superrock. Дані матеріали мінімально навантажують конструкцію і забезпечують відмінні характеристики опору теплопередачі.

Для підлог і перекриттів з використанням стяжки рекомендуємо застосовувати легкі матеріали ROCKWOOL Steprock ND і Steprock HD. Ці матеріали відмінно виконують не тільки функцію теплоізоляції, але і так само функцію акустичної ізоляції. Steprock ND і Steprock HD відрізняються сприймається навантаженням, точніше зусиллям на стиск. Steprock ND рекомендується застосовувати для малонагружаемих підлог квартир і приватних домоволодінь, Steprock HD варто застосовувати для приміщень з високим навантаженням на підлогу.

При будівництві будинків часто забувають про теплоізоляцію мереж гарячої та холодної води, а так само розводки опалення, що призводить до небажаних тепловтрат і зниження енергоефективності будинку. Для теплоізоляції труб поквартирною розводки опалення, гарячої та холодної води ми пропонуємо використовувати ізоляцію K-FLEX PE. Даний матеріал має низьку теплопровідність і високими фізико-механічними характеристиками. Його можна використовувати для теплоізоляції труб, які монтуються в стяжку або залишаються у відкритому вигляді.

При будівництві приватних будинків часто виникає питання установки каміна. Для теплоізоляції камінів ми пропонуємо застосовувати спецілізіірованную ізоляцію ROCKWOOL Firerock. Дана ізоляція дозволяє захистити зовнішню обробку каміна від перегріву.

Читайте ще

Ми раді запропонувати Вам повний спектр теплоізоляційних матеріалів для будівництва
29
2019
січня
Базальтові плити ROCKTON
Базальтові плити ROCKTON використовуються для звуко- та теплоізоляції багатошарових стін, мансард, підлог або перекриттів з використанням балок. Це звукопоглинальні панелі, які виготовляються з кам'яної вати вищого класу з оптимальною щільністю 50 кг / м3.
09
2019
січня
Теплоізоляція K-FLEX ST: докладний опис від історії до монтажу
Продукція, що випускається італійською компанією теплоізоляція K-FLEX ST є зручним і надійне покриття. Воно дозволяє забезпечити повноцінний захист трубопроводів різного типу від втрат тепла. Виготовляється матеріал зі спіненого каучуку.
03
2019
січня
Vels вітає з Новим роком!
2018 рік був продуктивним і багатим на різні події. Команда компанії "Vels" працювала в повну силу і викладалася на 100%, щоб наші клієнти та партнери відчували себе комфортно і надійно. Ми максимально розширили спектр послуг, забезпечили вигідні умови для співпраці. Але на цьому "Vels" не зупиниться, в новому 2019 році, ми продовжимо розвиватися і вдосконалюватися, прагнути до нових вершин і досягнень.