Теплоізоляція для промисловості

Теплоізоляція для промисловості

За роки роботи співробітники нашої компанії накопичили колосальний досвід по розробці рішень і постачання матеріалів для промислових підприємств України. Наші рішення по будівельної промислової ізоляції застосовуються на підприємствах енергетичної, металургійної, хімічної, газовидобувної, газотранспортної, харчової галузей. Для своїх клієнтів ми забезпечили розробку і імплементацію рішень по термомодернізації будівель, теплової ізоляції промислового обладнання, акустичної ізоляції, віброізоляції, антиконденсатної ізоляції.

Застосування наших технологічних і довговічних рішень дозволило нашим клієнтам заощадити значні кошти за рахунок збільшення термінів експлуатації ізоляції і устаткування, зменшення тепловтрат, зниження корозії мереж.

Часто для заміни промислової ізоляції потрібно зупинка процесу виробництва, що веде до значних втрат. Застосування сучасних теплоізоляційних матеріалів дозволяє значно підвищити термін експлуатації теплоізоляції, і відповідно значно знизити витрати на зупинку виробництва.

Так само на термін експлуатації мереж значно впливає корозія під ізоляцією. Саме якість і хімічний склад ізоляції є вирішальним для мінімізації цього явища. Ізоляція ROCKWOOL, яку ми використовуємо при розробці своїх рішень дозволяє мінімізувати дане явища за рахунок застосування технології WR-Tech. Застосування WR-Tech дозволяє мінімізувати водопоглинання ізоляції і швидке відведення вологи від мереж.

 

Читайте ще

Ми раді запропонувати Вам повний спектр теплоізоляційних матеріалів для будівництва
29
2019
січня
Базальтові плити ROCKTON
Базальтові плити ROCKTON використовуються для звуко- та теплоізоляції багатошарових стін, мансард, підлог або перекриттів з використанням балок. Це звукопоглинальні панелі, які виготовляються з кам'яної вати вищого класу з оптимальною щільністю 50 кг / м3.
09
2019
січня
Теплоізоляція K-FLEX ST: докладний опис від історії до монтажу
Продукція, що випускається італійською компанією теплоізоляція K-FLEX ST є зручним і надійне покриття. Воно дозволяє забезпечити повноцінний захист трубопроводів різного типу від втрат тепла. Виготовляється матеріал зі спіненого каучуку.
03
2019
січня
Vels вітає з Новим роком!
2018 рік був продуктивним і багатим на різні події. Команда компанії "Vels" працювала в повну силу і викладалася на 100%, щоб наші клієнти та партнери відчували себе комфортно і надійно. Ми максимально розширили спектр послуг, забезпечили вигідні умови для співпраці. Але на цьому "Vels" не зупиниться, в новому 2019 році, ми продовжимо розвиватися і вдосконалюватися, прагнути до нових вершин і досягнень.