Комплексні рішення теплоізоляції та вогнезахисту

Комплексні рішення теплоізоляції та вогнезахисту

Комплексні рішення теплоізоляції та вогнезахисту

В умовах зростання цін на енергоносії питання теплоізоляції стало актуальним для широких кіл населення України. Питання підбору ізоляції і розробки конструктиву вимагає комплексного і професійного підходу. За час роботи співробітники нашої компанії накопичили дуже великий досвід в питаннях розробки і реалізації відповідних рішень.

Ми готові не тільки правильно підібрати матеріал і товщину ізоляції відповідно до діючих стандартів і норм, а також до конкретних технічних умовам, а й запропонувати правильні і технологічні рішення по монтажу даного матеріалу.

Наша компанія володіє не тільки кваліфікованими співробітниками, але і професійним програмним забезпеченням, яке дозволяє автоматизувати розрахунок і надати оптимальне технічне рішення для ізоляції конструкцій будь-якої складності і призначення.

За роки роботи ми забезпечили розробку рішень по теплоізоляції торгівельних центрів, житлових будинків, промислових підприємств, адміністративних будівель, приватних домоволодінь.

При розробці рішень по теплоізоляції слід враховувати безліч факторів, таких як необхідний опір теплопередачі, властивість матеріалів, санітарно-гігієнічні норми, пожежні вимоги, вимоги до довговічності конструкції. Далеко не всі ці чинники можна врахувати, не маючи відповідного досвіду і знань. Неправильний вибір рішення теплоізоляції може призвести до передчасного руйнування конструкції, відмови технологічного обладнання та передчасної заміни матеріалу, що може привести до значних витрат на реконструкцію та заміну технологічного обладнання.

Так само актуальним питанням є питання вогневого захисту конструкцій і технологічного обладнання. При виборі відповідних рішень часто залишають без уваги питання довговічності матеріалу, теплоізоляції і акустичної, та  віброізоляції, ці питання вирішуються окремо, що веде до застосування нетехнологічних рішень і відповідно збільшення вартості матеріалів і робіт, а так само збільшення термінів будівництва. При розробці рішень з вогнезахисту ми пропонуємо тільки технологічні конструктиви, які забезпечують комплексний підхід до вирішення поставлених завдань, що дозволяє зекономити як гроші, так і час.

Читайте ще

Ми раді запропонувати Вам повний спектр теплоізоляційних матеріалів для будівництва
29
2019
січня
Базальтові плити ROCKTON
Базальтові плити ROCKTON використовуються для звуко- та теплоізоляції багатошарових стін, мансард, підлог або перекриттів з використанням балок. Це звукопоглинальні панелі, які виготовляються з кам'яної вати вищого класу з оптимальною щільністю 50 кг / м3.
09
2019
січня
Теплоізоляція K-FLEX ST: докладний опис від історії до монтажу
Продукція, що випускається італійською компанією теплоізоляція K-FLEX ST є зручним і надійне покриття. Воно дозволяє забезпечити повноцінний захист трубопроводів різного типу від втрат тепла. Виготовляється матеріал зі спіненого каучуку.
03
2019
січня
Vels вітає з Новим роком!
2018 рік був продуктивним і багатим на різні події. Команда компанії "Vels" працювала в повну силу і викладалася на 100%, щоб наші клієнти та партнери відчували себе комфортно і надійно. Ми максимально розширили спектр послуг, забезпечили вигідні умови для співпраці. Але на цьому "Vels" не зупиниться, в новому 2019 році, ми продовжимо розвиватися і вдосконалюватися, прагнути до нових вершин і досягнень.