05.07.2017

Плоскі покрівлі з використанням ПВХ-мембрани

Плоскі покрівлі з використанням ПВХ-мембрани

На даний момент в Україні стабільно набирає популярність влаштування плоских покрівель із застосуванням ПВХ-мембрани. Це обумовлено декількома об'єктивними факторами:

- Простота монтажу ПВХ-мембран. Монтаж здійснюється в один шар. У переважній більшості випадків ПВХ мембрани монтуються за допомогою спайки гарячим повітрям із застосуванням спеціалізованого обладнання.

- Швидкість монтажу. Професійна бригада монтажників може змонтувати за день до 600 м2 покрівлі.

- Різноманітність видів кріплення. ПВХ-мембрану можна монтувати з використанням механічного кріплення (пустотний дюбель, сталева шайба), клейового кріплення до основи за допомогою полімерного клею, прігруженія покрівельного покриття баластом.

- Всесезонність монтажу. Монтаж ПВХ-мембрани можна здійснювати як в літній так і зимовий час. При цьому якісне обладнання та мембрана дозволяють вести монтаж при температурі нижче 0 ᴼС.

- Низька маса матеріалу. Це особливо важливо при реконструкції покрівлі, де є обмеження на масу покрівельного пирога, наприклад покрівлі з ПКЖ-плити.

- Високим терміном служби. Термін служби ПВХ-мембран становить до 50 років.

- Високої ремонтопридатністю. На світло-сірої ПВХ-мембрані легко виявити дірки і порізи і, відповідно, легко їх запаяти за допомогою накладки з ПВХ.

- Естетичний зовнішній вигляд. Світло-сіра покрівля з ПВХ красиво виглядає як на вигляді зверху, так і при погляді з рівня покрівлі.

- Невисока вартість. Покрівля з ПВХ з урахуванням вартості монтажу і витратних матеріалів значно виграє в порівнянні з традиційними якісними бітумними матеріалами. При цьому термін гарантії на покрівлю з ПВХ-мембрани суттєво вище.

Якісна ПВХ-мембрана в поєднанні з якісною теплоізоляцією здатна надовго забезпечити безпроблемну службу плоскої покрівлі.

Технологія застосування ПВХ-мембран прийшла в нашу країну з Європи і США, де дана технологія влаштування плоских покрівель застосовується більше 50 років. Відповідно при виборі гідроізоляції покрівлі варто перш за все звертати увагу на виробників з Європи. Однак на нашому ринку так само представлені ПВХ-мембрани з Росії, Китаю та Ізраїлю, дані виробнику мають значно менший досвід застосування ПВХ мембран, а також часто економлять на дорогих хімічних компонентах, таких як пластифікатори і антипірени, знижуючи їх вміст у продукті або замінюючи їх на більш дешеві функціональні добавки, що часто призводить до зниження терміну служби і експлуатаційних характеристик.

Читайте ще

Ми раді запропонувати Вам повний спектр теплоізоляційних матеріалів для будівництва
29
2019
січня
Базальтові плити ROCKTON
Базальтові плити ROCKTON використовуються для звуко- та теплоізоляції багатошарових стін, мансард, підлог або перекриттів з використанням балок. Це звукопоглинальні панелі, які виготовляються з кам'яної вати вищого класу з оптимальною щільністю 50 кг / м3.
09
2019
січня
Теплоізоляція K-FLEX ST: докладний опис від історії до монтажу
Продукція, що випускається італійською компанією теплоізоляція K-FLEX ST є зручним і надійне покриття. Воно дозволяє забезпечити повноцінний захист трубопроводів різного типу від втрат тепла. Виготовляється матеріал зі спіненого каучуку.
03
2019
січня
Vels вітає з Новим роком!
2018 рік був продуктивним і багатим на різні події. Команда компанії "Vels" працювала в повну силу і викладалася на 100%, щоб наші клієнти та партнери відчували себе комфортно і надійно. Ми максимально розширили спектр послуг, забезпечили вигідні умови для співпраці. Але на цьому "Vels" не зупиниться, в новому 2019 році, ми продовжимо розвиватися і вдосконалюватися, прагнути до нових вершин і досягнень.